O nás

Úplný počátek našich stavebních zkušeností byl v roce 2006, kdy jsme začali podnikat jako řemeslníci – OSVČ, naše činnost byla zaměřena na stavbu zděných rodinných domů.

V dalších letech se naše činnost postupně rozšířila o tesařské práce a následně jsme se zaměřili na kompletní realizace šikmých střech a montáž sádrokartonových konstrukcí.

V roce 2010 jsme však přešli ke stavbě nízkoenergetických dřevostaveb, z důvodu lepších tepelně-izolačních vlastností. V prvním čtvrtletí roku 2015 jsme založili firmu Dřevostavby Burda s.r.o.

Ve stavebnictví tedy máme praxi více jak 17 let, a proto Vám s našimi nastřádanými zkušenostmi můžeme nabídnout kvalitně odvedenou řemeslnou práci. Již nyní se můžeme pyšnit řadou spokojených klientů a máme prokazatelné reference. Ty o nás píší naši klienti na Modré střeše:

Zajišťujeme kompletní služby ve výstavbě rodinných domů na klíč – poradenství, financování, projektování.

Nabízíme ekonomické stavby rodinných domů dle konkrétního přání klienta.

Dřevostavby jsou moderní a zároveň energeticky úsporný styl bydlení, můžete tak vybírat rodinné domy z naší nabídky nebo Vám individuálně naceníme Vámi vybraný dům od konkurence.

S námi se lze na všem domluvit. Naším cílem je kvalitní výstavba, dodržení sjednaných termínů, férové jednání, cena v podepsané smlouvě se nemění. Proto máme tolik spokojených zákazníků.