Karel a Renata - bungalov 180m² v Pohořelicích

Recenze klienta

Se stavbou jsme velmi spokojeni, Dřevostavby Burda je spolehlivá firma, která dokáže postavit dům za slušnou cenu. Pokud Vám vyhovuje větší angažovanost při plánování a průběhu stavby (vlastní projekt, přímá komunikace se subdodavateli, potřeba vlastní realizace přípojek do domu), určitě neprohloupíte. Výhodou naopak je možnost zvolit si dodavatele obkladů, podlah, dveří, vypínačů, apod. zcela bez omezení.

Základní cena oproti konkurenčním firmám byla znatelně nižší, mohli jsme si tak dovolit postavit dům včetně garáže za obdobnou cenu bez garáže u jiných poptávaných firem. Realizovali jsme mnoho nadstandardů, u nichž jsme ale vždy dostali přesnou kalkulaci předem. Nebyl problém s koordinací vlastních subdodavatelů (rekuperace vč. blower door testu, zabezpečovací systém, úpravna vody, apod.). Stavba trvala 10 měsíců. Na většině změn oproti standardu jsme se dohodli, v případě nedostatečných zkušeností firmy s danou oblastí (v našem případě již téměř interiérové záležitosti) je vhodné si pozvat na realizaci externí firmu.

Komunikace byla vždy svižná a v případě dotazů jsme se mohli obrátit přímo na majitele. Došlo i na několik reklamací, které byly vždy vyřešeny co nejdříve a k naší spokojenosti.

Pokud chcete stavět architektonicky jednoduchý jednopatrový dům, jsou Dřevostavby Burda určitě dobrá volba.

Výstavba: srpen 2019 - květen 2020

Fotodokumentace klienta z průběhu výstavby